تبلیغات

داعش افکار جوان پاکستانی را هدف قرار داده است

سخنگوی ارتش پاکستان روز پنجشنبه در سمیناری با عنوان 'نقش جوانان در طرد افراط گرایی' گفت: گروه تروریستی داعش با تفکرات افراطی خود، ذهن و افکار جوانان پاکستانی را هدف قرار داده است.

به گزارش «شیعه نیوز»، سرلشکر 'آصف غفور' در این سمنیار که به میزبانی ارتش در شهر راولپندی برگزار شد، افزود: وظیفه تک تک ما ملت پاکستان است که جوانان این کشور را از گزند افکار افراط گرایانه داعش حفظ کنیم. برای این کار، نیازمند شناسایی دقیق تهدیدها و اتخاذ اقدامات مناسب برای خنثی کردن آن هستیم.

ارتش و دولت پاکستان پیش از این همواره 'حضور سازمان یافته' داعش در این کشور را انکار کرده اند.
اخیرا، ارتش پاکستان زمزمه های هشدار گونه ای را در خصوص حضور و تحرکات داعش در این کشور آغاز کرده و رسما پذیرفته است که داعش، تهدیدی جدی برای این کشور است.

سال گذشته، ژنرال راحیل شریف فرمانده وقت ارتش پاکستان که هم اکنون فرماندهی ائتلاف خودساخته عربستان را برعهده گرفته است، مدعی شده بود که ارتش پاکستان حتی اجازه ورود 'سایه داعش' به این کشور را نخواهد داد.

طی بیش از یک سال اخیر، گروه تروریستی داعش مسئولیت حملات تروریستی مرگبار متعددی را در مناطق مختلف پاکستان برعهده گرفته است و در روزهای اخیر نیز، داعش مسئولیت انفجار مرگبار در شهر مستونگ ایالت بلوچستان پاکستان را که دست کم 30 کشته برجای گذاشت، برعهده گرفت.
داعش از مدت ها پیش در افغانستان حضوریافته و اکنون به نظر می رسد، به دنبال محکم کردن جای پای خود در پاکستان است.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار