تبلیغات

پست سیاسی هدیه تهرانی+ عکس محمد خاتمی و هدیه تهرانی

هدیه تهرانی در پست جدید اینستاگرامش از لزوم شرکت در انتخابات و اهمیت تصمیم گرفتن نوشت.

هدیه تهرانی: به احترام دموکراسی تصمیم گرفتم دوباره رای بدهم!

هدیه تهرانی نوشت:

راى دادن و انتخاب یک مسئله شخصى ست و من هم مثل همه یک انتخاب شخصى دارم. زمانى فکر میکردم ما میتونیم روى مردم تاثیر بذاریم نه اینکه چیزى رو تحمیل کنیم. این اتفاق حمایتى در دوران آقاى خاتمى باعث شد بیشتر مطمئن بشیم که تحلیل ها و انتخاب درستى داشتیم . اما امروز انگار فضا طوری شده که بعضى ترجیح میدن بهش دست نزنن و ناظر باشن، بعض برای انتخاب تردید دارند، بعضی شانس دوباره میدن و خوب روزهاى آخر بعضی هم تحلیلهاى قاطعى دارن !
همه ما بار مسئولیت انتخابمون و این امر شخصى رو متاسفانه یا خوشبختانه جمعا بدوش مى کشیم و خواهیم کشید. رو در روى هم نباشیم ، همونطور که هر روز آزادید در اینجا هر عکسى رو که دوست دارید بذارید، و در چرخه فضاى مجازى هر جا که رفت مسئولیتش با شماست ، من هم براى بار مسئولیت ها تا امروز در تردید بسر می بردم و مثل خیلى ها تصمیم نداشتم راى بدم. من در دوران آقاى خاتمى ، از حمایتم از ایشان پشیمان نشدم. پس به احترام دموکراسى شخصى تصمیم گرفتم دوباره راى بدم ، شما هم تصمیم بگیرید، به هر کسى که معتقدید راى بدید و با هر تردید یا قطعیتى مسئولیتش رو بپذیرید.

هدیه تهرانی و محمد خاتمی

هدیه تهرانی و محمد خاتمی

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ
seemorgh.com/culture
منبع: صفحه شخصی هدیه تهرانی

loading...

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار