تبلیغات

انتخابات جشن بالندگی، بلوغ و تکلیف دوباره برای مردم و انقلاب است

حجت الاسلام و المسلمین سید وحید معتمدی مسئول دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی در گفت و گو با خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: امسال مزین به نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال و در آستانه انتخابات سرنوشت ساز ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی اسنپت و از نظرات اساتید در جلسه هم اندیشی با موضوع مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح بهره‌مند شدیم.

وی افزود: این انقلاب روز به روز بالنده‌تر می‌شود و هر انتخابات، جشن بالندگی، بلوغ و تکلیف دوباره برای مردم و انقلاب است لذا دعوت همه اساتید که از الگوهای تاثیرگذار جامعه و به ویژه نسل جوان دانشجوست برای شرکت حداکثری در انتخابات و توجه به انتخاب اصلح را در دستورکار قرار دادیم.

حجت الاسلام و المسلمین سید وحید معتمدی، شاخص‌های اصلح از دیدگاه مقام معظم رهبری را از دیگر موضوعات مطرح شده در نشست هم اندیشی اساتید و نخبگان دانشگاه عنوان کرد و افزود: فضای دانشگاه‌های متاثر از اساتید است که امیدواریم اساتید نیز با حضور حداکثری و تشویق دانشجویان به مشارکت شاهد جریانات سازنده در جامعه باشند.

وی در پایان گفت: دانشجویان و نسل جوان سهم عظیمی در سازندگی کشور دارند که امیدواریم با انتخاب اصلح بتوانند در جامعه نقش آفرینی کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار