تبلیغات

ستادی برای تخلفات شرکت‌های دانش‌بنیان تشکیل می‌شود

معاون پژوهشی وزارت علوم در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛

وحید احمدی معاون پژوهشی وزارت علوم در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: بر اساس آیین‌نامه قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، شورای عالی عتف مسئولیت سیاست گذاری، برنامه ریزی و پیگیری مسائل شرکت‌های دانش بنیان را بر عهده دارد. این دفتر می‌تواند گزارشی از شکایات شرکت‌های دانش بنیان را تهیه کند و بر اساس قوانین در راستای رفع آن گام بردارد.

وی ادامه داد: طبق قانون شرکت‌های دانش بنیان و آیین نامه اجرایی مصوب دولت، رسیدگی به شکایت‌ها به شورای عتف محول شده است. 

معاون پژوهشی وزارت علوم بیان کرد: اکنون ما هم برای رسیدگی به این تخلفات شرکت‌های دانش بنیان، ستادی را ایجاد و اعلام کردیم که اگر شکایتی از عملکرد دستگاه ذیربط دارند، می‌توانند به این دبیرخانه منعکس کنند و این ستاد موظف به رسیدگی آن است.

احمدی افزود: بنابراین ما این فرآیند را ایجاد کرده ایم و ستاد هم تشکیل شده و امیدواریم طبق این ساز و کار رسیدگی خواهد شد.

وی عنوان کرد: علاوه بر این، مسائل و مشکلات شرکت‌های دانش بنیان توسط این دفتر در صندوق نوآوری و شکوفایی رسیدگی می‌شود.

معاون پژوهشی وزارت علوم تصریح کرد: بر اساس آیین‌نامه قانون حمایت از شرکت‌های دانش بنیان، شورای عالی عتف مسئولیت سیاست‌گذاری، برنامه ریزی و پیگیری مسائل شرکت‌های دانش‌بنیان را بر عهده دارد.

وی یادآور شد: این دفتر می‌تواند گزارشی از شکایات شرکت‌های دانش بنیان را تهیه کند و بر اساس قوانین در راستای رفع آن گام بردارد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار