تبلیغات

تحویل ۳۰۰۰ واحد مسکن‌مهر پردیس در نیمه نخست خرداد

تحویل ۳۰۰۰ واحد مسکن‌مهر پردیس در نیمه نخست خرداد

سعید غفوری عنوان کرد: هفته جاری در مراسمی با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر ۱۱۷۵ واحد شامل ۱۸۵ واحد در فاز ۱۱(محله یاس) و ۲۹۰ واحد در فاز هشت (محله دنا) افتتاح شدند که این افتتاح‌ها درفازهای مختلف تا پایان امسال ادامه خواهند داشت و تا ۱۵ روز دیگر حدود ۳۰۰۰ واحد را افتتاح می‌کنیم.

غفوری با بیان اینکه به زودی شاهد نخستین افتتاح‌ها در فاز پنج مسکن مهر پردیس خواهیم بود، گفت: امسال درتلاشیم درتمام فازها، واحدهای بدون معارض ملکی را با تمام امکانات روبنایی و زیربنایی افتتاح کنیم و درجلسه اخیر با قوه قضائیه و دادستانی تهران تصویب شده که ظرف دو تا سه هفته مشکل حل شود. تعداد واحدهای دارای معارض ملکی بالاست و تنها درفاز هشت ۳۵۰۰ واحد دارای معارض هستند.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس افزود: درنظر داریم امسال بخش عمده واحدهای مسکن مهر بدون معارض را تحویل دهیم.

وی با اذعان بر تطویل پروژه های مسکن مهر پردیس عنوان کرد: اولویت امسال ما افتتاح‌های محله محور با تامین زیرساخت‌های محلی چون مسجد، مدرسه، واحدهای تجاری، درمانگاه و کلانتری است که ساکنان واحدهای مسکن مهر دغدغه تامین امکانات روبنایی و رفاهی را نداشته باشند.

غفوری توضیح داد: درمجموع ۸۲ هزار واحد مسکن مهر در تمام فازهای شهر جدید پردیس درحال ساخت بوده که از ۹۰۶۳ واحد فاز سه قریب به اتفاق افتتاح و تحویل داده شده و مابقی به فازهای پنج، هشت، ۹ و ۱۱ تعلق دارند. هفته جاری شاهد نخستین افتتاح‌ها (۲۹۰ واحد) در فاز هشت در سال ۹۶ بودیم که پیش از این حدود ۱۰۰۰ واحد درسال ۹۵ تحویل و افتتاح شده بود. همچنین از فاز ۱۱ که حدود ۲۳ هزار واحد را به خود اختصاص داده بود هفته جاری ۸۸۵ واحد تحویل شد و پیش از این ۴۴۵۰ واحد تحویل شده بود.

35225

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار