تبلیغات

نمایش لانچر بازطراحی شده گوشی‌های پیکسل در کنفرانس گوگل I/O

گوگل در حال توسعه‌ی نسخه بازطراحی شده‌ی لانچر گوشی‌ پیکسل خود است و در خلال کنفرانس گوگل I/O، گوشی‌های پیکسل مجهز به این لانچر به نمایش گذاشته  شدند.

یک نوار جستجوی سریع در صفحه اصلی با امکان دسترسی آسان

بزرگ‌ترین ویژگی قابل مشاهده در صفحه، یک نوار جستجو است که در صفحه اصلی اندروید قرار دارد. این نوار در قسمت پایینی صفحه قرار گرفته و به‌سادگی قابل دسترسی است و کاربر را به یاد عملکرد جستجوی سریع اسپات‌لایت در سیستم عامل ios اپل می‌اندازد که در آن با کشیدن صفحه به سمت پایین، به نوار جستجوی مشابهی دسترسی پیدا می‌کنید. ولی این نوار در نسخه جدید لانچر گوگل همواره قابل مشاهده است که با وجود راحتی دسترسی به آن، فضای صفحه اصلی را اشغال می‌کند.

مشخص کردن اینکه این ویژگی در نسخه دوم گوشی پیکسل گوگل وجود خواهد داشت یا گوگل فقط در حال آزمایش آن به‌صورت داخلی است، در حال حاضر مشکل است. می‌توانید ویدیوی کار با این لانچر جدید را در ادامه ببینید.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار