تبلیغات

گواردیولا: برای 3 امتیاز به لندن سفر خواهیم کرد

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی منچسترسیتی در مورد دیدار فردا عصر تیمش برابر واتفورد صحبت کرد.​​​​​​​

 سیتیزن ها شانس بسیار فراوانی برای کسب سهمیه دارند اما گواردیولا معتقد است تیمش باید برای پیروزی مبارزه کند.

رابطه آگوئرو و گابریل: "شاید شما دیدار برابر میدلزبورو را ملاک قرار دهید اما آن دیدار با سبک بازی همیشگی سیتی متفاوت بوده است. اما آنها می توانند کنار یکدیگر بازی کنند و موضوع به سبک بازی ما و استفاده از 4 یا 5 مدافع و کیفیت بازیکنان حاضر در زمین بستگی دارد."

گواردیولا: برای 3 امتیاز به لندن سفر خواهیم کرد

شرایط فعلی سیتی: "در مورد بازیکنانم باید بگویم که من خیلی آنها را بهتر شناخته ام و وظیفه من بهبود کیفیت بازیکنان و پیروزی در لیگ برتر است.

لیگ برتر کیفیت بسیار بالایی دارد اما در هر حال همه بازی ها 11 به 11 برگزار می شود. در دیدار برابر وست بروم ما موقعیت های فراوانی خلق کریم و همان همین شیوه ایست که ما باید همیشه ارائه دهیم.

در شرایط خوبی به سر می بریم و سه بازی خانگی متوالی را با برد پشت سر گذاشته ایم اما هنوز یک دیدار مهم و طولانی را در پیش رو داریم. دیدار برابر واتفورد برای ما بسیار حیاتی است و ما باید تنها به پیروزی فکر کنیم پس برای   کسب 3 امتیاز به لندن سفر خواهیم کرد.

تمام دیدارها برای ما پرفشار هستند و ما باید با تمام وجود برای پیروزی مبارزه کنیم. همه چیز به خودمان بستگی دارد و اوضاع بسته به عملکرد آرسنال و لیورپول نیست پس ما باید برای 3 امتیاز بازی کنیم.

گواردیولا: برای 3 امتیاز به لندن سفر خواهیم کرد

در فصل جاری و تیم عملکد بهتری از ما ارائه دادند پس سیتی نتوانست تا روز آخر برای کسب قهرمانی مبارزه کند . ما امتیازات زیادی را در خانه از دست دادیم و فصل آینده باید در این زمینه پیشرفت کنیم.

در فصل جاری ما سال را با 15 و 17 امتیاز فاصله با تیم های اول و دوم تمام خواهیم کرد که رقم زیادی است  و باید سعی کنیم در فصل آتی این اتقاق رخ ندهد. من از کار کردن در سیتی بسیار رضایت دارم و این مهم ترین نکته ممکن است."

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار