تبلیغات

فرود هواپیماهای آمریکایی در مناطق تحت اشغال داعش

نایب رئیس هیات الحشد الشعبی در عراق اعلام کرد، تصاویر و اسنادی وجود دارد که تایید می‌کند هواپیماهای ائتلاف آمریکایی در مناطق تحت اشغال گروه تروریسیتی داعش فرود آمده‌اند.

به گزارش «شيعه نيوز»، «ابومهدی المهندس» نایب رئیس هیات الحشد الشعبی( بسیج مردمی)، جمعه در کنفرانسی مطبوعاتی عنوان داشت: «باقی ماندن الحشد الشعبی در گرو تصمیم سیاسی است، و این پارلمان است که در این مورد تصمیم‌گیری می‌‌کند ولی عراق به نیروهای الحشد الشعبی به‌ویژه در شرایط فعلی‌اش نیاز دارد.»

المهندس افزود: «ما تصاویر، فیلم‌ها و اسنادی داریم که نشان می‌دهد هواپیماهای آمریکایی در مناطقی، که داعش بر آنها تسلط دارد، فرود آمده‌اند.»

 نایب رئیس هیات الحشد الشعبی خاطرنشان کرد که «تلعفر» کاملا محاصره شده است و نیروهای امنیتی و الحشد الشعبی منتظر دستور برای حمله به این شهر هستند.

وی درخصوص سوریه نیز گفت: «عراقی‌هایی که در سوریه می‌جنگنداز همان آغاز بحران سوریه در این کشور حضور داشتند... اگر آنها نبودند دولت سوریه سقوط می‌کرد و داعش از هواپیماها و تسلیحات ارتش سوریه در جنگ علیه ما استفاده می‌کرد.»

ابومهدی المهندس افزود: «الحشد الشعبی هرگز در خاک سوریه پیشروی نمی‌کنند بلکه مواضع داعش را با توپخانه‌ها و کاتیوشا هدف قرار می‌دهند.»

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار