تبلیغات

دانشجویان نباید به دنبال استخدام در مراکز دولتی باشند

سابقه بالای دانشگاه علوم تحقیقات در حوزه تحصیلات تکمیلیبه گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی عباس‌پور رئیس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی در مراسم تقدیر از رتبه‌های برتر کنکور سراسری ۹۶ با بیان اینکه تعداد قابل ملاحظه‌ای رتبه‌های برتر پس از قبولی در دانشگاه با افت تحصیلی مواجه می‌شوند، اظهار کرد: داوطلبان باید توجه داشته باشند که کنکور هدف نهایی تحصیل نیست و باید در دانشگاه نیز تلاش کنند.

 وی ادامه داد: بعد از انقلاب تلاش بسیاری انجام شد تا غول کنکور را جوانان به زانو در بیاورند و در‌های دانشگاه به روی آنها باز باشد که چنین هدفی محقق شده است.

 رئیس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به تجربیات ما در کارشناسی ارشد و کارشناسی، تلاش می‌کنیم دانشگاه‌ها با کیفیت قابل توجهی برای دانشجویان ارائه خدمت داشته باشند، البته فقط بحث آموزشی برای دانشجویان مطرح نیست چرا که انسان موجودی چند بعدی بوده و باید در همه جوانب حرفه‌ای عمل کند.

وی افزود: برای تحقق سایر اهداف از جمله تقویت روابط اجتماعی امکانات متعددی در دانشگاه از قبیل برنامه‌های ورزشی، مذهبی و آموزش‌های تخصصی در نظر گرفته شده است.

 عباس‌پور با اشاره به وضعیت دانشجویان واحد علوم تحقیقات گفت: یک سوم دانشجویان ما دانشجویان دوره کارشناسی و دو سوم آنها مقطع تحصیلات تکمیلی هستند، البته امسال در برخی رشته‌ها مانند مهندسی برق، مکانیک و حقوق در دوره کارشناسی پذیرش خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه این دانشگاه سابقه طولانی در دوره تحصیلات تکمیلی دارد، اظهار کرد: در زمینه مهندسی محیط زیست و آزمایشگاه‌های فیزیک پلاسما دستاورد‌های خوبی داشتیم.

رئیس واحد علوم تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامی با اشاره به اینکه باید از امکانات حداکثر استفاده را داشته باشیم، افزود: دانشجویان با تلاش خود می‌توانند به فردی فرهیخته و چند بعدی تبدیل شوند که دانشگاه صرفا بستر مناسبی برای رسیدن به این هدف می‌توانند ایجاد کنند.

وی یادآور شد: دانشجویان نباید فقط به دنبال استخدام در مراکز دولتی باشند، بلکه کارآفرینی و خوداشتغالی را باید سر لوحه فعالیت‌ها قرار دهند، چرا که جوانان بااستعداد و فرهیخته‌ای کشور وجود دارد که می‌تواند این هدف را تحقق ببخشد.

انتهای پیام/

دانشجویان به دنبال استخدام استخدام در مراکز دولتی نباشند

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار