تبلیغات

واکنش محسن رضایی به نحوه شهادت شهید حججی+ توییت

واکنش محسن رضایی به نحوه شهادت شهید حججی+ توییتبه گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون  گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ نحوه شهادت شهید مدافع حرم محسن حججی برای مردم ایران بسیار متاثر کننده بود اما از سویی دیگر غرور و صلابت چهره وی هنگام اساراتش بار دیگر نشان داد آنانکه با ایمان در راه حق می جنگند هیچ ترسی به دل راه نمی دهند حتی اگر بدانند ساعتی پس از اسارت سر از بدنشان جدا خواهد شد.

از هفته گذشته که خبر اسارت و پس از آن خبر شهادت محسن حججی منتشر شد، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مملو از عکس‌های این شهید و فرزند کوچکش بود، فیلم‌های بسیاری نیز از شهید مدافع حرم منتشر شد.

واکنش‌ها به نحوه شهادت وی هرچند یک خط فکری را دنبال میکرد اما هر یک تازگی داشت، از کاربران عمومی فضای مجازی تا سیاسیون و سردار قاسم سلیمانی به شهادت محسن حججی و بدن بی سرش واکنش نشان دادند.

محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در پیامی توییتری به شهادت محسن حججی پرداخت و نوشت: " برای سربلندی ملت سر مي دهيم، برای عزت و امنيتش، جان، و برای پرثمر ماندن دينش، خون".

واکنش محسن رضایی به نحوه شهادت شهید حججی+ توییت

انتهای پیام/

پیام محسن رضایی پس از شهادت شهید حججی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار