تبلیغات

«ادریس» قهرمان دوی پنج هزار متر شد/ قهرمانی پرسون در فینال دوی 100 متر با مانع بانوان

به گزارش خبرنگار پایه و آبی گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان، در ادامه روز نهم از شانزدهمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی جهان در لندن دقایقی پیش فینال دوی 100 متر با مانع زنان برگزار و در پایان سالی پرسون از استرالیا به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافت.پس از او به ترتیب دن نلسون و پنلا دوتکیووچ در مکان های بعدی جای گرفتند.

همچنین در ماده دهگانه کوین مایر از فرانسه با مجموع امتیاز 8768 امتیاز گردن آویز طلا شد و پس از این ورزشکار دوندگانی از آلمان به عناوین نایب قهرمانی و سومی بسنده کردند.

در ضمن در فینال دوی 5000 هزار متر موکتار ادریس از تیوپی با ثبت زمان 32:79:13 دقیقه به مدال طلا دست یافت و پس از او محمد فرح با ثبت رکورد ۱۳:۳۳.۲۲ دوم و پائول چلچیمو آمریکایی با رکورد ۱۳:۳۳.۳۰ سوم شد.

محمد فرح، قهرمان چهار دوره المپیک است.او  پیش از این در دوی ۱۰ هزار متر رقابت‌های جهانی لندن نیز به عنوان قهرمانی دست یافته بود.

انتهای پیام/

نایب قهرمانی فرح در دوی پنج هزار متر

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار