تبلیغات

معضلی سنتی که به دنیای مجازی پا گذاشته است

معضلی سنتی که به دنیای مجازی پا گذاشته استبه گزارش حوزه دنیای ارتباطات گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ سرهنگ حسنوند اظهار کرد: طی رصد و پایش فضای مجازی توسط کارشناسان این پلیس صفحه‌ای در یکی از شبکه‌های اجتماعی رویت گردید که در آن شخص ناشناسی با تبلیغ وسایل شرب خمر و انتشار تصاویری از مشروبات الکلی اقدام به فعالیت در این زمینه نموده بود.

وی افزود: پس از اخذ پرونده و انجام اقدامات پلیسی در این زمینه متهم شناسایی گردید و طی مکاتبات صورت گرفته با مقام محترم قضایی به این پلیس احضار گردید.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: در بازجویی‌های اولیه صورت گرفته توسط افسران این پلیس متهم در ابتدا منکر اعمال ارتکابی خود می‌شد ولی با توجه به ادله و مستندات سرانجام به بزه ارتکابی اعتراف و بیان داشت که با انگیزه سرگرمی و کسب درآمد اقدام به ایجاد صفحه نمودم .

سرهنگ حسنوند در پایان ضمن اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی گفت: با توجه به استفاده گسترده مردم از فضای مجازی و تبلیغ سوء برخی از افراد در زمینه مشروبات الکلی تبلیغ این گونه از اجناس جرم بوده و قاچاق محسوب می‌شود لذا قانون گذار در ماده 702 ذکر کرده است: " هرکس مشروبات الکلی را بسازد و یا در معرض فروش قرار دهد به 6 ماه تا 1 سال حبس و تا 74 ضربه شلاق محکوم خواهد شد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار