تبلیغات

انیمیشن «اکتسابات انتسابی» راهی انگلستان شد

انیمیشن «اکتسابات انتسابی» راهی انگلستان شد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، انیمیشن «اکتسابات انتسابی» از تولیدات مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به کارگردانی سمانه شجاعی برای نمایش در جشنواره خروجی شش انگلستان انتخاب شد.

دومین دوره جشنواره بین‌المللی خروجی شش در شهر باسینگستوک انگلستان برگزار می‌شود و فیلم انیمیشن «اکتسابات انتسابی» ساخته سمانه شجاعی روز 23 سپتامبر 2017 برابر با اول مهر در بخش مسابقه جشنواره به نمایش درمی‌آید. در این بخش 50 فیلم برای کسب جایزه بهترین فیلم کوتاه جشنواره رقابت می‌کنند.

«اکتسابات انتسابی» هم‌اینک در بخش مسابقه سیزدهمین دوره جشنواره فیلم کوتاه بوداپست مجارستان نیز حضور دارد. این جشنواره تا عصر فردا 13 شهریور ادامه دارد.

این فیلم انیمیشن در روزهای 14 تا 19 شهریور در بخش خارج از مسابقه پانزدهمین دوره جشنواره Fantoche که در شهر بادن سوییس برگزار می‌شود هم شرکت می‌کند.

داستان انیمیشن «اکتسابات انتسابی» درباره‌ پیرپسری است که از وضعیت ظاهری و موروثی خود ناراضی است و تصمیم می‌گیرد به زندگی خود خاتمه دهد اما خودکشی ناموفق او شرایط جدیدی را در زندگی‌اش ایجاد می‌کند. این فیلم یک تجربه‌‌ای به روایت طنز تلخ در انیمیشن با تصاویر رئال است.

این فیلم انیمیشن، منتخب جشنواره‌های دانشجویی ونیز ایتالیا، انسی فرانسه، آتن یونان، ملبورن استرالیا، مونترال کانادا، آنکا اسلواکی، «کارگردانان جدید، فیلم‌های جدید» پرتغال، SUPERTOON‌ کرواسی، لس‌آنجلس و فلوریدا آمریکا نیز بوده است.

57243

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار