تبلیغات

محمدخانی: طارمی و منشا بهترین خط حمله برانکو هستند

خبرگزاری میزان: ناصر محمدخانی در خصوص شرایط تیم فوتبال پرسپولیس، اظهار داشت: پرسپولیس شرایط خیلی خوبی دارد. در بازی مهم رفت مقابل الاهلی در آسیا، این تیم توانست بازی 2 بر صفر باخته را به یک نتیجه تساوی برساند. شاگردان برانکو تمرکز لازم را دارند و من مطمئنم در بازی برگشت مقابل الاهلی پیروز میدان است.

وی در مورد اینکه پرسپولیس این فصل بهتر از فصل گذشته ظاهر شده است، گفت: برانکو یک سال دیگر در کنار این تیم بود و پرسپولیس را بیشتر از پیش شناخته است. با توانایی نفراتش بیشتر آشنا شده و از همه مهم‌تر اسکلت پرسپولیس را ثابت نگه داشته و فقط چند بازیکن به تیم اضافه کرده است. این نکات باعث می‌شود یک تیم هرچه جلوتر می‌رود شرایط بهتری پیدا کند.

پیشکسوت تیم پرسپولیس در مورد بهترین زوج حمله این تیم، گفت: به نظر من منشا و طارمی بهترین خط حمله پرسپولیس هستند. مهدی که چند سال در این تیم بوده و با روش کار آشناست و منشا هم بازیکن خوبی است که هرچه جلوتر می‌رود با تیم هماهنگ می‌شود.

محمدخانی در پایان درباره نکاتی که برای پیروزی پرسپولیس لازم است، گفت: رمز موفقیت در زمین فوتبال، مو به مو انجام دادن نکاتی است که مربی آنها را می‌خواهد. برانکو مربی لایقی است و من مطمئنم اگر تیمش از بازی برگشت مقابل الاهلی بگذرد، فینالیست این دوره از مسابقات قهرمانی آسیا می‌شود.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار