تبلیغات

بنیاد نخبگان روزی سه دانشمند ایرانی را به کشور باز می گرداند

بنیاد نخبگان روزی سه دانشمند ایرانی را به کشور باز می گرداندبه گزارش خبرنگار حوزه فن‌آوری‌های نوین گروه علمی پزشكی باشگاه خبرنگاران جوان؛ علی وطنی معاون توسعه و تجارت معاونت علمی  اظهار کرد: جایگاه زیست فناوری با توجه به مشکلات موجود در جامعه پررنگ تر از قبل شده است که دلیل اصلی آن آشنا نبودن با مسائل زیستی است و ما باید از نیروی انسانی در جهت رفع مشکلات کشورمان استفاده کنیم زیرا رتبه چهاردهم ایران در تولید علم در دنیا برازنده  نیست.

وی عنوان کرد: خوشبختانه جوانان ما به استارت آپ ها و شرکت‌های دانش‌بنیان روی آورده اند و ما باید بازارهای منطقه و دنیا را با محصولات دانش‌بنیان خود کسب کنیم.

وطنی تاکید کرد: من امیدوارم که شهر و روستای سبز وعاری از آلودگی محیط زیست داشته باشیم.

وی یادآور شد: اشتغال یکی از دغدغه‌های اصلی رهبری معظم است و تحصیل نخبگان کشور ما در آمریکا برازنده ما نیست.

وطنی گفت: بنیاد ملی نخبگان با دادن تسهیلات ویژه روزی سه نفر از دانشمندان ایرانی را به کشور برمی‌گرداند و باید با دادن تسهیلات به شرکت‌های خصوصی در راستای ایجاد اقتصاد دانش‌بنیان به آنها کمک کنیم.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار