تبلیغات

بیکار کردن ۵ هزار کارمند اچ‌پی انترپرایز

فناوری اطلاعات > اینترنت - اچ پی انترپرایز/ HPE قصد دارد تا قبل از پایان سال میلادی جاری 10 درصد از نیروی کار خود را در جهان از کار بیکار کند.

به گزارش خبرآنلاین، بلومبرگ به نقل از منابع نزدیک به اچ پی نوشت قرار است از 50 هزار نیروی کاری که «اچ پی انترپرایز» در شعب خود دارد، بیش از 5 هزار نفرشان تسویه شوند.

با ورود مگ ویتمن از سال 2015 و تقسیم اچ پی به دو کمپانی از جمله اچ پی انترپرایز، آهنگ تعدیل نیرو شدت گرفته است و ماه پیش نیز رسما فروش بخش نرم افزاری این کمپانی اعلام شد که به گفته ویتمن کوچک کردن کمپانی و تعیین یک استراتژی واحد بیزینس برای ادامه کار تعریف شده است تا شاهد سازمانی ساده تر، چابک تر و سریعتر در دنیای آی تی باشیم.

اچ پی انترپرایز روی کلود و هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرده و قصد دارد در این دو زمینه جلو برود و با آمازون و گوگل بهتر رقابت کند.

5656

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار