تبلیغات

اعلام آمادگی دولت برای تامین منابع مالی تکمیل مسکن‌مهر

اعلام آمادگی دولت برای تامین منابع مالی تکمیل مسکن‌مهر

محمدباقر نوبخت در پاسخ به این پرسش که بالغ بر 300 هزار واحد مسکن مهر به دلیل نبود امکانات زیربنایی قابل واگذاری به متقاضیان نیست، دولت چه اقدامی برای کمک به وزارت نیرو به عنوان دستگاه خدمات‌رسان جهت حل این مشکل انجام داده و چه برنامه‌ای در آینده دارد، اظهار کرد: سال گذشته غیر یک یارانه‌ای برای مسکن مهر، 1000 میلیارد تومان برای زیرساخت‌ها و تاسیسات واحدهای مسکن مهر تخصیص یافت.

وی با بیان این‌که علی‌القاعده باید خود متقاضیان هزینه‌های آنرا پرداخت می‌کردند، تصریح کرد: با توجه به این‌که نسبت به گذشته هزینه‌ها بالا رفته و متقاضیان امکان پرداخت نداشتند، دولت چند اقدام را برای کمک به طرح مسکن مهر انجام داد.

وی بیان کرد: در این راستا دولت سقف تسهیلات مسکن مهر را افزایش داد، ضمن این‌که 1000 میلیارد تومان به صورت 100 درصد به پروژه‌های این طرح تخصیص یافت.

رییس سازمان برنامه و بودجه تاکید کرد: یکی از سیاست‌های دولت با توجه به تاکید رییس‌جمهوری تکمیل واحدهای مسکن مهر است و این آمادگی را داریم که زیرساخت‌های طرح مذکور را فراهم کنیم.

نوبخت افزود: می‌توانیم از منابع مختلف به مسکن مهر کمک کنیم که این اتفاق -تکمیل واحدها- بیفتد.

35225

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار