تبلیغات

کاوه رضایی بهترین بازیکن ماه گذشته شارلروا

خبرورزشی: روزهای رویایی ستاره فصل گذشته استقلال در اولین تجربه اروپایی همچنان ادامه دارد چون کاوه رضایی بعد از این که دوباره به تیم ملی ایران دعوت و در دو بازی دوستانه برابر توگو و روسیه به میدان رفت این بار به عنوان برترین بازیکن ماه گذشته شارلروا نیز انتخاب و معرفی شد.

 

ستاره ایرانی خط حمله شارلروا با به ثمررساندن 4 گل و دادن سه پاس گل یکی از عوامل اصلی موفقیت های این فصل گورخرها(لقب شارلروا) در ژوپیرلیگ قلمداد شد از همین رو توسط کارشناسان فوتبال بلژیک در بین 5 نامزد نهایی کس بعنوان برترین بازیکن ماه گذشته این باشگاه قرار گرفت که بعد از یک هفته نظرسنجی در نهایت با 52 درصد آرا طرفداران بلژیکی کاوه عنوان بازیکن ماه شارلروا را به خود اختصاص داد.

 

نکته جالب این که رسانه های بلژیکی مدعی شدند با روندی که کاوه رضایی در ترکیب شارلروا در پیش گرفته به زودی شاهد حضور او در تیم منتخب نیم فصل ژوپیرلیگ نیز خواهیم بود چون کاوه علاوه بر رسیدن به محبوبیت و جایگاه ویژه در بین طرفداران شارلروا حالا مدعی اصلی کسب عنوان آقای گلی در این کشور نیز هست.

کاوه رضایی بهترین بازیکن ماه گذشته شارلروا 

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار