تبلیغات

مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برگزار شد

مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام برگزار شدبه گزارش خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با ریاست غلامرضا شعبانی بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان و حضور رافئل سانتونجا به عنوان مهمان ویژه این مجمع برگزار شد.

در این نشست که در آکادمی ملی المپیک برگزار شد، غلامرضا شعبانی بهار معاون ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان ریاست مجمع، شاهرخ شهنازی نماینده کمیته ملی المپیک، ناصر پورعلی فرد ریاست این فدراسیون، محمد نصیری نایب رئیس، زهره مرزوقی نائب رئیس بانوان فدراسیون، جلال نادمی دبیر فدراسیون و روسای هیئت‌های استانی حضور داشتند.

در این مجمع روسای هئیت‌های استانی مباحث مختلفی را از جمله مبارزه با دوپینگ، فعالیت باشگاه‌های بدنسازی و. را مطرح کردند.

ناصر پورعلی فرد ریاست فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام گزارش کاملی از عملکرد فدراسیون و برنامه‌های سال ۹۶ و آینده برای حفظ و ارتقای وضعیت این رشته پر مخاطب را ارائه کرد.

گفتنی است رئیس فدراسیون جهانی بدنسازی و پرورش اندام و رئیس کمیته داوران IFBB به عنوان مهمانان ویژه در مجمع عمومی سالیانه فدراسیون حضور داشتند.

انتهای پیام/

مجمع سالیانه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام با حضور رئیس فدراسیون جهانی IFBB برگزار شد

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار