تبلیغات

برگزاری انتخابات پارلمانی لبنان در زمان مقرر

به گزارش افکارنیوز،

صفحه توئیتر وابسته به ریاست جمهوری لبنان روز پنجشنبه پس از این دیدار به نقل از میشل عون نوشت که «هیچ کس نمی تواند انتخابات پارلمانی را به تعطیلی بکشاند و انتخابات در موعد مقرر برگزار خواهد شد.»

سخنان عون در شرایطی مطرح می شود که طی روزها و هفته های اخیر شایعاتی درباره تلاش برخی سیاستمداران لبنانی برای تعویق انتخابات به بهانه آماده نبودن وقت کافی برای صدور کارت ملی هوشمند برای رای دهندگان لبنانی مطرح شده بود.

گفته می شود افرادی که به دنبال تعویق انتخابات هستند نگران نتایج و شکست احتمالی در آن هستند.

نمایندگان فعلی پارلمان لبنان تاکنون سه بار به بهانه های مختلف دوره نمایندگی خود را تمدید کردند و زمان برگزاری انتخابات را به تعویق انداختند.

تمدید دوره پارلمان با رای گیری در صحن علنی مجلس اولین بار در ژوئن 2013 (به مدت یک سال و پنج ماه) و بار دوم در نوامبر 2014 (به مدت دو سال و هفت ماه) اتفاق افتاد.

طبق توافق صورت گرفته در خرداد ماه امسال نیز دوره پارلمان تا فراهم شدن مقدمات برگزاری انتخابات برای سومین بار و به مدت یازده ماه دیگر تمدید شد.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار