تبلیغات

گلریزان «قند خون» برای کارگران کارخانه قند ورامین

گلریزان «قند خون» برای کارگران کارخانه قند ورامین

فرهنگ > تئاتر - نمایش «قند خون» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج که در حمایت از کارگران کارخانه قند ورامین روی صحنه رفته است، شنبه در حمایت از کارگران بیکار اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «قند خون» در حمایت از کارگردان بیکار کارخانه قند ورامین، روز شنبه ۲۲ مهر در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود. فرماندار ورامین نیز همزمان با اجرای این اثر گفت: «طبق وعده مالک کارخانه قند ورامین، این واحد صنعتی از نیمه آبان فعالیت خود را آغاز می‌کند.»

در این اثر نمایشی، الهام شعبانی، ارسطو خوش‌رزم و پریا وزیری به ایفای نقش می‌پردازند و سارا حدادی سرمایه‌57گذار این نمایش بوده است.

از دیگر عوامل این نمایش می‌توان به توماج دانش بهزادی (مشاور کارگردان)، فرشاد رضایی (آهنگساز)، الهام شعبانی (طراح لباس)، علی پویا قاسمی (طراح صحنه)، فریده براتی (گرافیست،) رضا خضرایی (طراح نور)، سارا حدادی (مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه‌ای)، کاملیا غزلی (مدیر امور بین الملل)، هانیه شعبانی و بهرام بایرام زاده (گریم)، مهدی کریمی (ساخت تیزر)، ابوالفضل خدابندلو (دستیار کارگردان)، کولویی عاج (منشی صحنه)، سهیلا سرمدی، مژگان مدنی (دستیاران طراح‌صحنه) و بهاره صباحی (عکاس) اشاره کرد.

نمایش اجتماعی «قند خون» به نویسندگی و کارگردانی لیلی عاج روز شنبه ساعت ٢٠ با اجرایی ویژه کارگران کارخانه قند ورامین به اجرای خود پایان می دهد.

57244

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار