تبلیغات

اقدام جالب یک عروس و داماد در روز عروسی + فیلم

اقدام جالب یک عروس و داماد استرالیایی، همه را متعجب کرد + تصاویربه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ هزینه های سرسام آور جشن عروسی بر هیچ کسی پوشیده نیست. به همین دلیل برخی زوجین، تلاش می کنند با ابتکاراتی، مقداری از این هزینه ها بکاهند. از درخواست از مهمانان برای تهیه برخی خریدهای ضروری این جشن مانند کیک تا استفاده از اتومبیل اقوام و آشنایان به عنوان ماشین عروس و داماد.

 اما شاید دامادهایی نیز باشند که بیشتر از آنچه اشاره شد به فکر کاهش هزینه های بهترین روز زندگی خود باشند. مانند این داماد استرالیایی، که  با همفکری همسرش برای کاهش هزینه ها، عکاسی جشن عروسی را بر عهده گرفت و حتی  کوتاهی موها و آرایش عروس را نیز خودش انجام داد.

یکی از  تصاویری که از این زوج منتشر شده است آنها را در یک پارک و مشغول گرفتن عکس نشان می دهد. داماد بعد از تنظیم دوربین، بلافاصله خود را به همسرش رسانده و عکسی خاطره انگیز از بهترین روز زندگی خود را ثبت می کنند. سپس در حالی که عروس روی یک صندلی نشسته، این داماد  اقدام به کوتاه کردن موهای وی می کند.

 گفتنی است؛ بر اساس یک تحقیق  که در سال 2015 در استرالیا انجام شد مشخص شد که یک داماد برای جشن عروسی خود باید مبلغی حدود 21.400 یورو هزینه  کند که حدود 2.300 یورو از آن دستمزد عکاس است.

 انتهای پیام/

عروسی متفاوت زوج استرالیایی

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار