تبلیغات

عمل وحشیانه شورشیان کنگو با یک زن جوان + تصاویر

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ تصاویری که به تازگی منتشر شده است اعمال غیرانسانی و ددمنشانه گروهی از شورشیان کشور کنگو در برابر یک زن جوان را نشان می دهد. این شورشیان یاغی در ابتدا  زن جوان را در مقابل دیدگان انبوهی از جمعیت مورد آزار و اذیت قرار دادند، سپس او را  کشتند و در عملی عجیب، خونش را نوشیدند.

عمل وحشیانه شورشیان کنگو با یک زن جوان + تصاویر

 این اتفاق وحشتناک زمانی رخ داد که زن جوان پس از مراجعه شورشیان  یاغی به رستورانش، برای آنها غذایی که حاوی گوشت بود تدارک دید. این در حالی است که بنا به رسم شورشیان، آنها در زمان جنگ و درگیری باید از مصرف گوشت و ماهی خودداری کنند. این شورشیان ضد دولت، به همین علت، زن جوان را وحشیانه مجازات کردند. اتفاق فوق در آوریل و در شهر " لوئبو " رخ داد. شهری که گفته می‌شود حدود یک ماه پیش به تصرف شورشیان در آمده است.

عمل وحشیانه شورشیان کنگو با یک زن جوان + تصاویر

همچنین بنا به گزارش فرانس 24، آنها در دوران درگیری از استحمام نیز خودداری می کنند چون عقیده دارند استحمام موجب از بین رفتن طلسم محافظ آنها می شود. یکی از شاهدان عینی به فرانس 24 گفت : " این عمل بسیار زننده، شرم آور و غم انگیز بود. من طاقت دیدن این صحنه را نداشتم و مجبور شدم آنجا را ترک کنم. ما هرگز چنین صحنه ای را ندیده بودیم."

بنا به گفته یکی دیگر  از شاهدان عینی، پس از کشته شدن زن جوان، جمعیت حاضر از ترس شورشیان شروع به  تشویق کردند، زیرا شورشیان بر تمام زندگی آنها  احاطه کامل دارند.

 انتهای پیام/

نمونه ای از اعمال وحشیانه شورشیان  کنگو

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار