تبلیغات

دختر مراکشی که عاشق خوردن مار و عقرب است+فیلم

دختر مغربی که عقرب و مار می خورد+فیلمبه گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان،ندا المانع دختر مغربی دانشجو که به پکن پایتخت چین سفرکرده است، ویدیویی از گشت و گذار خود در بازارهای آنجا منتشر نمود.

در این فیلم وی  با رسیدن به یک فروشگاه که عقرب و مارهای سوخاری می فروشد ، اقدام به خوردن آنها می کند.

این دختر 20 ساله که از شهر صافی کازابلانکا به چین رفته، مخاطبان خود را به خوردن این خوراکی های عجیب تشویق می کند و از آنها درخواست دارد که این شانس را از خود دریغ نکنند که پشیمان خواهند شد.

وی در ادامه صحبتهایش میگوید:" اگر هوس امتحان کردن عقرب و افعی سوخاری به سرتان زد حتما سری به خیابان وانگ فو جینگ بزنید و از رستورانهای این محل دیدن کنید، ناگفته نماند که در اینجا رطیل، سوسک و سایر حشرات نیز با ادویه های مختلف برای خوردن آماده می شوند."

ندا المانع همچنین به سس مخصوصی و تندی همراه این غذا ها سرو می شود اشاره و توصیه کرد که در کنار عقرب و مار سس فراموش نشود!المانع میگوید: اگر فرصت سفر به کشوری جز محل زندگی خودتان فراهم شد، حتما سعی کنید با عادتهای غذایی متفاوت آنها آشنا شوید، زیرا این یک تجربه تکرار نشدنی است که در کشور خودتان نخواهید داشت!.

انتهای پیام/

دختر مغربی که عقرب و مار می خورد+فیلم  

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار