تبلیغات

استقبال کم از آیفون ۸

به گزارش خبرآنلاین، به گفته کارشناسان کاربران همچنان منتظر آیفون ایکس یا همان آیفون 10 هستند که به عنوان یک گوشی متفاوت 999 دلار قیمت گذاری شده است.

اما نکته قابل تامل اینکه کاربران به جای خرید آیفون 8 که جدید است همچنان آیفون 7 می‌خرند.

در حال حاضر آیفون 7 حدود 549 دلار قیمت دارد و در مقایسه با آیفون 8 که 700 دلار است و به جز پردازنده، قاب شیشه‌ای پشت و شارژ بیسیم (که هنوز نیامده)؛ فرق چندانی میان این دو نیست و بنابراین کاربران ترجیح می‌دهند آیفون 7 را که 150 دلار ارزان‌تر است؛ بخرند.

در مقابل، کاربرانی هم که منتظر آیفون ایکس هستند، علاقه‌ای به رفتن به سوی آیفون 8 ندارند و دوست دارند آیفون تمام صفحه اولد را در دست بگیرند.

به گفته «جان وین» متخصص در «فروشگاه سنجی» در موسسه KeyBanc، میزان محبوبیت آیفون 7 در نظر خریداران بیشتر از آیفون 8 است و سایر کاربران نیز علاقه خاصی به آیفون 999 دلاری نشان می‌دهند.

اگر صحت داشته باشد، اپل فقط 46 هزار گوشی آیفون ایکس در سری اول راهی بازار می‌کند{مضحک است} و کاربران برای خرید باید تا کریسمس منتظر بمانند.

27 اکتبر پیش خرید آیفون ایکس شروع شده و سوم نوامبر در فروشگاه قابل دریافت است.

5656

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار