تبلیغات

اظهار نظر عجیب محسن هاشمی در مورد تعداد جلسات شورای چهارم شهر تهران

اظهار نظر عجیب محسن هاشمی در مورد تعداد جلسات شورای چهارم تهرانبه گزارش خبرنگار حوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛دیروز (سه شنبه)در چهاردهمین جلسه علنی شورای پنجم شهر تهران طرح پیشنهادی شهرداری برای افزایش تخفیف مجوز تثبیت کاربری های مسکونی به اداری و تجاری از 23 درصد به 35 درصد تا پایان سال از طرف معاون مالی شهردار مکارم حسینی مطرح و توسط اعضای شورا بررسی شد .

در میان بررسی ها و بحث های مفصل پیرامون آن، نگاه معنا دار بعضی از اعضا به ساعت و اعضای هیئت رئیسه، نظر محسن هاشمی را به خود جلب کرد.

هاشمی رئیس شورای شهر خطاب به اعضا در اظهار نظری عجیب گفت : «نگران زمان نباشید چرا که ما بر خلاف دوره قبل، دو جلسه در هفته جلسه صحن برگزار می کنیم».

این اظهار نظر عجیب  هاشمی اینگونه در ذهن شنونده تداعی می کند که  شورای چهارم  یک جلسه در هفته برگزار می کرده است در حالی که شورای چهارم نیز در هفته  دو جلسه داشته  با این تفاوت که یک جلسه علنی و یک جلسه غیر علنی بوده است.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار