تبلیغات

پیش بینی ترافیک سنگین برای تهران/امشب خیابان های تهران قفل می شود؟

پیش بینی ترافیک سنگین برای تهران/امشب خیابان های تهران قفل می شود؟به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که طبق تحلیل داده‌ها، خروج بار ترافیکی در روزهای چهارشنبه از تهران به‌سمت شهرستان‌های اطراف همزمان با تعطیلی مدارس، ادارات و شرکت‌ها، کاهش دما و افزایش استفاده از خودروهای شخصی و  همزمانی تعطیلی «نمایشگاه تلکام» با خروج بار ترافیکی  از شهر  از دلایل ترافیک است که پیش‌بینی می‌شود امروز با ترافیک سنگینی در بزرگراه‌های چمران و مدرس روبرو شویم.

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ برای امروز بعدازظهر ترافیک سنگینی از ساعت 15 تا 23 در سطح معابر بزرگراهی و شریانی اصلی تهران به‌ویژه در معابر شمالی شهر پیش‌بینی می‌کند.از این رو توصیه می‌شود شهروندان محترم از سفرهای غیرضروری جداً اجتناب کنند.

  افرادی که می‌توانند فعالیت‌ها و کارهای خود را به فردا موکول کنند، از تردد در ساعات اعلام شده امروز خودداری کنند. و افراد در صورت نیاز به انجام سفرهای درون‌شهری نیز از سیستم حمل‌ونقل عمومی استفاده کنند.

 لازم است در صورت بروز تصادفات خسارتی در معابر، بلافاصله خودروهای آسیب‌دیده را به منتهی‌الیه سمت راست معبر هدایت کرده و چنانچه نیاز به حضور کارشناس تصادفات است با شماره تلفن 110 تماس بگیرند. و در صورت خرابی سریعاً خودرو را از مسیر اصلی خارج کرده و در صورت نیاز به امدادرسانی، با شماره تلفن‌های مراکز مجاز تماس بگیرند.

تأکید می‌شود که لازم است شهروندان از توقف خودروی خود در محل‌های غیرمجاز به ویژه توقف‌های دوبله خودداری کنند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار