تبلیغات

پست اینستاگرام بیرانوند برای هواداران پرسپولیس + عکس

پست اینستاگرام بیرانوند برای هوادران پرسپولیس + عکسبه گزارش خبرنگار حوزه ورزشکاران گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ آخرین پست اینستاگرام علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان قرمز‌پوش‌ها خطاب به هوادرانش است، پستی که در آن از بدشانسی و آرزوی محقق نشده قهرمانی آسیا گفته است.

علیرضا بیرانوند در اینستاگرام خود نوشت: " خيلی دوست داشتيم بازی های آسيايی پايان خوبی داشته باشه و قهرمانی رو تقديم هواداران كنيم ولی با بد شانسی تموم شد.

اين باخت تجربه خيلی بزرگی به ما داد و نگاه ما رو عوض كرد ، اين شكست مثل قهرمان نشدن دو سال قبل بود كه تيم در عين شايستگی با كم شانسي به هدفش نرسيد ولی مردانه جنگيد و با اقتدار قهرمان شد.
اين شكست نگاه ما رو به اوج برد و درس های زيادی داد ، مطمئن باشيد با تجربه ای كه كسب كرديم سال ديگه با اقتدار ميجنگيم واسه قهرمانی.
بازی های آسيايی با همه خاطرات تلخ و شيرين به پايان رسيد ، مطمئنأ حضور شما هواداران عزيز و فهيم پرسپوليس در بازی های آينده دلگرمی زيادی واسه تكرار قهرمانی ليگ و كسب قهرماني جام حذفی به ما خواهد داد.

وجود شما نعمت بزرگی هست و در بازی های آسيايی از نبود شما ضربه های زيادی خورديم و اميدواريم سال بعد مسابقات در حضور شما باشد نه اينكه اكثر مسابقات را در كشور های بيگانه برگزار كنيم.

 بیرانوند+ عکس

انتهای پیام/

 پست بیرانوند پس از بازی با الهلال

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار