تبلیغات

تاکید ایران و سوریه بر همکاری در مقابله با تروریسم

خبرگزاری ایسنا: عصر امروز (چهارشنبه) 26 مهرم 96 سرلشگر پاسدار محمد باقری در ادامه سفر خود به سوریه، با ارتشبد فهد جاسم الفریج وزیر دفاع سوریه دیدار و در خصوص آخرین تحولات منطقه و لزوم برنامه‌ریزی برای تقویت جبهه مقاومت و مبارزه علیه تروریسم گفت‌وگو کرد.

در این دیدار مسائل نظامی، امنیتی و راهبردی منطقه و بررسی ابعاد و زمینه‌های توسعه و ارتقاء روابط نظامی دو کشور ایران و سوریه مورد بحث قرار گرفت.

در این مذاکرات بر ضرورت استمرار همکاری برای مقابله با تروریسم و افراطی‌گری تاکید و مقرر شد که همکاری‌های دفاعی و نظامی میان نیروهای مسلح دو کشور تقویت شود و ارتقاء یابد.

همچنین مشورت‌های مستمر بین هیات‌های نظامی، فرماندهان و کارشناسان دو کشور برای برداشتن آخرین گام‌های مبارزه با تروریسم مورد تاکید و توافق طرفین قرار گرفت.

دو مقام نظامی کشور ایران و سوریه درباره موضوع توطئه جدید دشمنان امنیت منطقه و جهان اسلام در رابطه با رویکردهای تجزیه‌طلبانه نیز به گفت‌وگو پرداختند و هرگونه اقدام علیه حاکمیت ملی بر خلاف وحدت سرزمینی و جغرافیایی کشورها بخصوص عراق و سوریه را به شدت محکوم کردند.

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار