تبلیغات

«سومین تیر» سه روز در پردیس تئاتر تهران

فرهنگ > تئاتر - نمایش «سومین تیر» به کارگردانی سیدمصطفی هاشمی‌تبار که موضوعش به حماسه عاشورا مربوط است، در پردیس تئاتر تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، نمایش «سومین تیر» به نویسندگی و کارگردانی سیدمصطفی هاشمی‌تبار از روز چهارشنبه 3 تا جمعه 5 آبان به مدت 3 روز و در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می‌رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «سینا دانشجویی نویسنده  است که به همراه دوستانش قصد دارد در جواب به استادش، نمایشی را در دانشگاه به روی صحنه ببرد. این نمایش روایتگر وقایعی است در پس عاشورا که اتفاقات پشت صحنه را روایت می‌کند.»

بازیگران این اثر نمایشی عبارتند از سيدمحسن هاشمی‌تبار، رضا شوشتری، علی انتظاری، عليرضا نورعلی‌پور، اميرحسين جوانی، اميرعباس سالاری، طاها يوسفی، عليرضا گبرلو، حامد عفت‌منش و حسام برزگران.

5757

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار