تبلیغات

تماشا کنید: تست مقاومت ال جی وی 30 (Lg V30)

موبایل های گران هوشمند ما که هر روز گران تر هم می شوند آیا نباید کمی قوی تر باشند و مقاومت بیشتری در برابر سختی ها از خود نشان بدهند؟ الجی وی 30 پس از الجی جی 6 دومی تلاش شیشه ای این شرکت کره ای برای تولید موبایل پرچمدار است. با توجه به پیشرفت کیفیت شیشه های استفاده شده در الجی وی 30 و ارتقا همه آنها به گوریلا کلش نسل 5 تصور می کنید چه حد از مقاومتی در برابر خراشیدگی، خم شدن و آتش داشته باشد؟ در ادامه با ترنجی همراه باشید تا پاسخی برای این پرسش پیدا کنیم!

همانطور که دیدیم الجی در وی 30 نیز خیلی خوب عمل کرده است. از نظر مقاومت در برابر خراشیدگی و خم شدن هماهنگ اکثر موبایل های پرچمدار روز و از نظر مقاومت در برابر شعله همانند نمایشگرهای oled عمل می کند و پیکسل ها سفید شده و بازیابی نمی شود.

نظر شما درباره مقاومت الجی وی ۳۰ چیست؟ الجی وی ۳۰ همچنین مقاوم در برابر آب و البته دارای گواهی مقاومت درجه نظامی نیز دارد.

لینک کوتاه:

گزارش تخلف

کلیه مطالب سایت توسط ربات از خبرگزاری های معتبر و سایتهای فارسی زبان به همراه لینک منبع باز نشر می شود و سایت ما هیچ مسئولیتی نسبت به آنها ندارد. لطفا در صورت برخورد با مطالب و صفحات خلاف قوانین در سایت آن را از طریق لینک گزارش تخلف در قسمت پایین به ما اطلاع دهید تا رسیدگی شود.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار